Saint Gobain z wizytą u techników budownictwa

logo25 października mieliśmy przyjemność gościć przedstawicieli firmy Saint Gobain. W trakcie spotkania uczniowie klas III i IV AT mieli okazję zapoznać się ze specyfiką firmy oraz aktualnymi ofertami pracy i  kompetencjami jakie są pożądane przez tego pracodawcę. Niezwykle ważnym elementem spotkania był w przystępny i zwięzły sposób przeprowadzony instruktarz konstruowania CV oraz listu motywacyjnego. Uczniowie biorący udział w spotkaniu wysoko ocenili również wskazówki jaki sposób zaprezentować się w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej. Treści przekazane przez szefową działu HR były w stu procentach uniwersalne i możliwe do zastosowania na każdym spotkaniu rekrutacyjnym, w każdej firmie.

Dla tych, którzy brali czynny udział w spotkaniu firma przygotowała konkurs z nagrodami. Gratulujemy zwycięzcom.

Przedstawicielom firmy, którzy zechcieli poświęcić nam czas, z ogromnym zaangażowaniem i pełnym profesjonalizmem poprowadzili zajęcia z młodzieżą, serdecznie dziękujemy i życzymy sukcesów w życiu zawodowym.