Spotkanie z gwiazdą koszykówki w Malaga.

IMG 20190131 WA0006Uczennice i uczniowie z naszej szkoły  w środę 30 stycznia 2019  kibicowali Adamowi Waczyńskiemu  polskiemu sportowcowi , który gra w Europejskiej Lidze Koszykówki w klubie w Malaga. Wyjście  na mecz pomiędzy zespołami Malagi i Walencji stanowiło część programu kulturowo -sportowego  praktyk uczniów w Hiszpanii w ramach Erasmus+

Po meczu uczniowie i nauczyciele spotkali się w kuluarach z panem Adamem Waczyńskim , jednym z najlepszych koszykarzy europejskich , otrzymali autografy i pamiątkowe zdjęcia.
Wyjście na mecz i spotkanie z polską gwiazdą koszykówki,  płynnie mówiącą  po hiszpańsku i polsku,  stanowi nową inspirację do dalszych inicjatyw  edukacyjnych naszej szkoły.

Informacje na temat spotkania polskich kibiców, naszych uczniów i nauczycieli z najlepszym koszykarzem  klubu Malaga zostało odnotowane na stronie tego klubu.