ZAPROJEKTUJ SZKOŁĘ – FINAŁ

IMG 1550    Grupa uczniów TB nr 5 i SB nr 66 zakończyła realizację projektu „Zaprojektuj szkołę”, który rozpoczął się w październiku 2018 r.

Uroczysta prezentacja efektów prac nastąpiła podczas Festiwalu Szkoły z Klasą 27 maja 2019 r. w Centrum Kreatywności Targowa.

Angelika, Natalia i Kacper reprezentowali kolegów z grupy projektowej – opowiadali o podjętych działaniach, trudnościach i sukcesach. Prace skupiły się wokół trzech obszarów:

- zainstalowania stojaka na rowery przed szkołą i ozdobienia terenu roślinami,

- przygotowania ścian korytarzy do prezentacji projektów i prac plastycznych uczniów,

- odnowienia przedsionka biblioteki.

Przez dziesięć miesięcy młodzież uczestniczyła w warsztatach, spotkaniach z architektem , ale przede wszystkim zmagała się z wieloma różnymi działaniami.  Pomagali uczniowie różnych klas i pracownicy szkoły, za co wszystkim bardzo dziękujemy.

Mamy nadzieję, że udało się osiągnąć cel projektu – praktycznie, pięknie, przyjaźnie, a efekty znajdą uznanie w oczach szkolnej społeczności.