Finał Okręgowy XLIX edycji Turnieju Budowlanego Złota Kielnia

11 stycznia br uczniowie klasy III mz (Wojtek Regucki, Paweł Fąfara, Tomek Kołakowski, Mateusz Krawczak oraz  Maciek  Fabijańczyk) brali udział w Finale Okręgowym XLIX edycji Turnieju Budowlanego Złota Kielnia. Turniej odbywa się w Mińsku Mazowieckim. Składa się z części pisemnej trwającej 60 minut oraz części praktycznej trwającej 30 minut.

AKTUALIZACJA

W dniu 16 stycznia 2019 r. zostały ogłoszone wyniki ogólnopolskiego Turnieju Budowlanego „Złota Kielnia”. Miło nam poinformować, że reprezentanci CKZiU nr 1 - uczniowie Branżowej Szkoły I Stopnia nr 66 zajęli wysokie miejsca: Mateusz Krawczak 9. miejsce, Wojciech Rogucki – 16. miejsce, Paweł Fąfara i Tomasz Kołakowski ex aequo – 25. miejsce. Gratulujemy sukcesów i zachęcamy do dalszej pracy nad rozwojem swoich talentów.